Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
J. N. (11940 niezalogowanych)

()
Początkujacy

pani Sprytna faktycznie sie nie popisala

Dzieki,Wiedzma
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Niezamaco
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedzma napisał:
Ej Adamm,Sprytna nie chciała rozwinąć tematu,to może Ty swój byś rozwiną(ten o ogórku)

Alez prosze bardzo: Prawdziwy lewicowiec korzysta z ogorka tylko raz i rozwija go z folii....po.
Dwufrontowiec, korzysta oczwiscie dwukrotnie nierozwijajac wcale,
Sprytna rozwija raz i pyta....z czym to sie je???
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Acha, jeszcze w związku z jutrzejszym świętem:

wkurza mnie, że ta reklama, wiecie, ta co ukazuje się w każdym topiku o 13-tej pensji... ehmmm...
Pomimo braku dysleksji niemalże za każdym razem widzę: 13-ty PENIS...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
wiedzma napisał:
Ej Adamm,Sprytna nie chciała rozwinąć tematu,to może Ty swój byś rozwiną(ten o ogórku)

Alez prosze bardzo: Prawdziwy lewicowiec korzysta z ogorka tylko raz i rozwija go z folii....po.
Dwufrontowiec, korzysta oczwiscie dwukrotnie nierozwijajac wcale,
Sprytna rozwija raz i pyta....z czym to sie je???


Hahaha, kojarzy się ze scenką ze starutkiego "Chłopaki nie płaczą" (chyba?).
- Masz prezerwatywę?
- Mam.
- To daj mi, ty możesz bez.
- Ale ja mam ją na sobie.

Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wkurzyła mnie baba.
Zbiła swoją sukę, bo się dała Bazylowi powąchać pod ogonem. Suka, nie baba.
A potem ona się na mnie wkurzyła, bo jej powiedziałam, co o niej myślę. O babie, nie o suce.
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Hej Wiolka.
Widze, ze bardzo zawziecie walczysz z ludzka glupota. Jak ktos nie potrafi obchodzic sie z czworonogami to powinien hodowac sobie rybki, moim skromnym zdaniem.

Pozdrawiam
Slawek Pantera
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie kazdy czlowiek godzien, bezgranicznej i bezinteresownej milosci jaka obdazaja nas Nasi Przyjaciele, najpiekniejsze w tym wszystkim jest to , ze Ona -suka, juz jej wybaczyla, pokiwala glowa mruczac pod nosem "coz wlasciciela sie nie wybiera, ale i tak cie lubie".zamerdala ogonem i o wszystkim zapomniala...no , i ze Bazyl mial swoje piec minut.
Nie wkurzaj sie, bo sa ludzie i klamki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sam nie wiem o co chodzi? Jakos nic mnie nie wkurza.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hej Sławek, dawno temu!
Babie powiedziałam, że cierpi na "onthersening" i jeszcze parę innych rzeczy. A jeśli chodzi o rybki, to właśnie usłyszała ode mnie, że nawet tego nie powinna sobie kupić.

Adaś, psina wybaczyła na pewno. Patrz, jak durny człowiek kreuje potworki... Albo potwory.
Kreacjonizm inaczej. Creatie van ellende.

Haha,
- Adaś, co Cię wkurza?
- No właśnie sam nie wiem...
Zgłoś wpis


Bliżej nas